Мешканцям Слов’янського району: змінені розміри та умови надання окремих видів соціальної допомоги

дети 2Шановні мешканці району!

Управління соціального захисту населення Слов’янської районної державної адміністрації  доводить до відома громадян, що Верховною Радою України 24.12.2015 року схвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (реєстраційний номер 3628 від 11.12.2015 року), яким передбачаються змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги.

Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина.

Допомога на дітей одиноким матерям - у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Враховуючи, що з 1 січня 2016 року будуть змінені розміри допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, управління соціального захисту населення буде здійснювати виплату допомог за січень 2016 року без урахування відомостей на виплату тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та допомоги на дітей одиноким матерям.

При цьому, звертаємо Вашу увагу, що для громадян, які звернуться у період  з 1 січня по 31 березня 2016 року включно, за призначенням зазначених видів допомоги за новими умовами, планується зазначені допомоги призначати та виплачувати з 1 січня 2016 року.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: