Гвардійців Слов’янська зі Старим-Новим роком привітали тернопільські волонтери

DSCN1736
4Нещодавно військовослужбовці військової частини 3035 Національної гвардії України, які проходять службу в зоні проведення АТО в місті Слов'янську, отримали  гуманітарний вантаж – продуктові набори із солодощів від волонтерів Тернопільської області.

Доставку вантажу на власному автомобілі здійснили військові капелани отець Володимир та отець Михайло Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ. Вони подолали більше тисячі кілометрів  засніжених доріг, щоб дістатися до гвардійців. Загальна протяжність маршруту склала 1400 кілометрів, із них 300 кілометрів по Донецькій та Луганській областях.

Вони вирушили в цю важливу для них поїздку щоб  принести благу вість Христового народження до українських військовослужбовців, привітати їх зі Старим-Новим роком, а також  для того, щоб задовольнити  духовні потреби військовослужбовців: благословити місце їхнього проживання, зброю.

Спільна молитва – це дуже важливо. Ми хочемо разом поколядувати, разом набратися духу радості, яку несе Різдво у кожну людську душу, порадіти з ними та за них, що вони живі» - наголосив отець Володимир.

Священики привезли в дар бійцям хрести, іконками, помолилися з воїнами  АТО за їхніх близьких і рідних, провели з ними індивідуальні бесіди.

1 2

Капітан Анатолій Гришко,
фото автора

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: