На Соборній площі Слов’янська колядували львівські студенти

вертеп на площади1«Добрий вечір тобі, пане господарю!». Саме такими словами розпочали Різдвяний вертеп на Соборній площі Слов’янська учасники Львівського студентського братства.  Сьогодні, 10 січня, в центрі міста колядували львівські студенти.

У Слов’янську львівський вертеп вперше. До цього, як розповідає представник студентського братства УКУ, організатор вертепу Юрій Мурин, спочатку актори були в Черкасах, Харкові.

-  Минулого року ми були тільки проїздом, були тільки в Краматорську. А цього року вирішили Слов’янськ не минати. Зараз ми будемо іхати в штаб АТО, потім до Артемівська та уздовж лінії фронту до Маріуполя, - каже Юрій Мурин.

Путін - Ірод, АТО на Сході, перемога та щастя народу України - центральні теми вертепу, що приіхав до Слов’янська зі Львова.

Цей вертеп нетрадиційний, в підтверждення цьому, наприклад, хіп-хоп колядки.  Також події сьогодення у вертепі переплелись із подіями нарождення центральної постаті християнства - Іісуса Христа.

- Мета нашого верпету в тому, щоб донести людям свято та показати, що народ Сходу і Заходу єдиний, - каже Юрій Мурин.

вертеп на площади2 вертеп на площади3 вертеп на площади4 вертеп на площади5 вертеп на площади6 вертеп на площади7 вертеп на площади8 вертеп на площади9 вертеп на площади10 вертеп на площади11

Читайте: Хай смачна кутя удасться, хай в сім’ї панує щастя: у Слов’янську пройшов перший фестиваль-конкурс вертепів «Різдвяна зірка»

Ксенія Шостацька, фото автора

Діловий Слов’янськ

11
1

Эта запись была размещена в рубрики: