Ліквідація зимової слизькості у Донецькій області. Опублікований телефон для довідок щодо можливостей проїзду

Красноармійський автодор (2)Донецька область: у ліквідації зимової слизькості задіяно 56 одиниць снігоочищувальної техніки. Дорожники області продовжують працювати у посиленому режимі роботи.

Тимчасова відлига, що відмічалась минулої доби, дозволила працівникам філій  ДП «Донецький облавтодор»  своєчасно впоратися з наслідками негоди і підготуватися до настання холодів: розчистити автошляхи від мокрого снігу та обробити проїжджу частину протиожеледними матеріалами.

Додамо, що станом на восьму ранку нульова температура повітря ще трималася на півночі та у центрі області, – по іншій території регіону було зафіксовано зниження температури до мінусових показників. Крім того, вночі та зранку спостерігалися опади у вигляді невеликого снігу в Артемівському, Костянтинівському, Волноваському, Олександрівському, Краснолиманському та Слов’янському районах Донеччини.

Вдень на автодорогах загального користування області працюють понад 70 шляховиків. У ліквідації зимової слизькості задіяно 56 одиниць снігоочищувальної техніки: 38 комбінованих дорожніх машин (КДМ), 13 навантажувачів, 2 автогрейдери, 3 трактори (Т-150 з відвалом) та 4 авто здійснюють контрольний об’їзд автошляхів.

Служба автомобільних доріг вкотре наголошує: автошляхи загального користування Донецької області перебувають у належному експлуатаційному стані,  жодних підстав для вжиття тимчасових заходів із обмеження або заборони руху наразі немає!

У межах області забезпечено безперебійний та безпечний проїзд автотранспорту по основних напрямках руху!

Увага! Починаючи з 11 січня, гідрометеорологи прогнозують різке погіршення погодних умов: сильні опади (сніг і хуртовини), поривчастий вітер та ожеледицю на дорогах. Служба просить всіх користувачів доріг зважати на синоптичні прогнози, бути гранично уважними на автошляхах області, неухильно виконувати правила безпеки дорожнього руху та експлуатації транспортних засобів.

Заздалегідь пересвідчитися у можливості проїзду запланованим маршрутом водії можуть за телефонами цілодобової диспетчерської служби ДП «Донецький облавтодор»: (0623) 52-22-55 або (095) 152-53-04.

Прес-служба САД у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: