Різдвяний вертеп завітав до гвардійців Слов’янська

3
Учні Слов’янської загальноосвітньої школи № 18 привітали бійців Національної гвардії України з Різдвом.

Одна з найкращих оздоб Різдва – вертепні дійства, які корінням сягають у сиву давнину. Незважаючи на занепад старих традицій, вертепи залишаються улюбленими формами мистецького вираження різдвяної радості.

З великим піднесенням, натхненням, ентузіазмом та задоволенням учні Слов’янської загальноосвітньої школи № 18 виступили перед гвардійцями. Лауреати міського  фестивалю “Різдвяна зірка” цього року принесли військовослужбовцям патрульного батальйону військової частини 3035 Національної гвардії України  радісну звістку про народження Христа.

Діти ретельно готувалися до Різдва Христового, придумали новий сценарій до складу стандартних персонажів: звіздаря, ангелів, пастухів, царів, жида, чорта”, – розповіла методист комунального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості” Тетяна Попова, яка привітала військовослужбовців зі святами та подарувала вітальний новорічний плакат.

Гвардійці з радістю спостерігали за Різдвяним дійством, яке подарувало їм атмосферу справжнього свята та піднесений настрій, незабутні враження та море позитивних емоцій.

Присутній на святковому дійстві, військовий капелан частини отець Володимир розповів гвардійцям про історію та традиції Різдва Христового  та привітав усіх присутніх з Різдвяними святами. Побажав всім долучатися до народних традицій Різдвяних свят, адже колядувати, щедрувати, просто дарувати гарний настрій ближнім – чудовий початок Нового року

Наостанок військовослужбовці запросили школярів відкуштувати солдатської їжі, висловили їм слова щирої вдячності та подарували солодощі.

1 2 4 5

Капітан Анатолій Гришко,
фото автора

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: