Юні піаністки Слов’янського району стали Лауреатами фортепіанного конкурсу

100_0949З 1 по 25 грудня відбувся ІІІ відкритий конкурс дитячої фортепіанної української музики імені І. Ф. Карабиця, в якому прийняли участь викладачі та юні піаністки Слов'янської районної школи мистецтв.

Як повідомила начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Міляновська, мета та завдання конкурсу – це вшанування пам’яті всесвітньо відомого композитора І.Ф. Карабиця; популяризація дитячої музики українських композиторів; виявлення обдарованих дітей та удосконалення стимулу в подальшому творчому розвитку талановитого юнацтва та формування позитивного творчого іміджу Донбасу у світовому просторі.

До участі в конкурсі запросили учнів фортепіанних відділів шкіл естетичного виховання з усіх регіонів України. Цю цікаву пропозицію із задоволенням підтримали викладачі та юні піаністки Слов'янської районної школи мистецтв.
В номінації «соліст» в середній віковій категорії Даша Костенко стала Лауреатом ІІ ступеню, а Аріна Пономарьова – Лауреатом ІІІ ступеню.

В номінації «фортепіанні ансамблі» в старшій категорії дует Саша Цівковська та Катя Пристинська отримали звання Лауреат ІІ ступеню, а в середній віковій категорії дует Аріна Пономарьова та Катя Лепетуха став Лауреатом ІІІ ступеню.
Дівчатка отримали дипломи та цінні подарунки від оргкомітету конкурсу, а викладачі Ніна Бахтіна та Вікторія Петрусенко – грамоти за підготовку переможців цього престижного конкурсу.

102_3476

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: