Гвардійці поздоровили дітей Слов’янська з Різдвом Христовим

гвардейцы Рождество
Військовослужбовці об’єднаного угруповання НГУ відвідали загальноосвітню школу-інтернат міста Слов’янська.

Як водиться, в гості до дітей приїхали не з порожніми руками – подарували малечі солодощі та фрукти, яким вони дуже зраділи. На подвір’ї школи гвардійці влаштували концерт, який став приємною несподіванкою не тільки для вихованців навчального закладу, а й для всього великого педагогічного колективу. Всі разом з задоволенням танцювали під пісні у виконанні Миколи Золочевського та підспівували йому.

Вже стало доброю традицією при відвідуванні будь-яких колективів робити календарі з загальним фото, тож і для цих діточок та їхніх вчителів роздрукували календарі на 2016 рік, що стало ще одним Різдвяним сюрпризом. На прощання гвардійці почули в свою адресу багато теплих слів та приємних побажань, а бійці в свою чергу пообіцяли і надалі приїжджати в гості.

До речі, будівля навчального закладу була значно пошкоджена в результаті ведення бойових дій навесні та влітку 2014 року, але відновлена силами Укрзалізниці в той же рік.

гвардейцы Рождество 7

гвардейцы Рождество 2 гвардейцы Рождество 3 гвардейцы Рождество 4 гвардейцы Рождество 5 гвардейцы Рождество 6 гвардейцы Рождество 1

Група інформації і комунікації СТУ НГУ

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: