До уваги підприємств та підприємців Слов’янська, які зацікавлені у виході на бельгійський та європейський ринок

здание исполкомаДепартамент інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації інформує, що у ході робочого візиту представника Посольства до науково-індустріального парку м.Шарлеруа (Бельгія) було досягнуто домовленість стосовно безкоштовного користування офісом, розташованим у безпосередній близькості від міжнародного аеропорту «Шарлеруа», обладнаним усім необхідним для роботи (телефон, інтернет, робочий комп’ютер) на період до 6 місяців. 

Така можливість дозволить зацікавленим українським компаніям вивчити перспективи роботи на бельгійському та європейському ринку, запуску окремих проектів у текстовому режимі, що є особливо актуальним з огляду на започаткування з 1 січня 2016 р. зони вільної торгівлі Україна - ЄС. Також цей офіс може використовуватися у якості юридичної адреси компанії в Бельгії.

Крім того, обговорено можливості безкоштовного супроводу українських компаній бельгійськими експертами з метою допомоги при здійсненні необхідних формальностей в контексті організації бізнесу та сприяння при пошуку партнерів, а також оренди офісних та виробничих приміщень на більш тривалий термін за зниженими тарифами.

Посольство готове надати сприяння українським компаніям, які серйозно розглядають перспективи свого виходу на бельгійський ринок та зацікавлені у здійсненні додаткового вивчення можливостей ринку Бельгії, його переваг та недоліків, особливостей місцевого законодавства тощо, скористатися згаданими вище можливостями щодо використання офісу в Бельгії та отримання консультативних послуг з боку бельгійських експертів.

Контактна особа:
Серняк Ольга Владленівна, 050-701-78-45, e-mail: ovsernyak@ukr.net

Управління стратегічного планування, інвестиційної політики та
зовнішньоекономічних зв’язків Слов’янської міської ради

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: