Переселенка зі Слов`янська Вікторія Бикова організувала феєричний концерт на Колимийщині. Фото

otynia_koncert_2530 грудня в селищі Отинія, що на Коломийщині, відбувся феєричний новорічний концерт.

Організувала святкове дійство переселенка зі Слов`янська Вікторія Бикова. Вона зуміла в Отинії налагодити роботу танцювальної студії, у якій займаються десятки дітей. Танцювальний колектив нещодавно з перемогою повернувся зі столиці, де брав участь у престижному конкурсі. Тепер танцюристів запросили до Польщі і керівник сподівається, що знайдуться меценати, які допоможуть оплатити дорогу, пише Репортер.

Дітям одазу сподобалась ідея займатися танцями, у цьому їх підтримали і батьки. Колектив ми зібрали рік тому і ось сьогодні показуємо таланти”, – каже Вікторія Бикова.

Селищний голова Отинії Володимир Кінащук розповідає, що жителі селища дуже тішаться з того, що діти танцюють і з цього є результат.

Ми дуже вдячні Вікторії, що вона зуміла організувати довкола себе скільки людей. Вона створила справді феєричне свято – запальною музикою, оригінальними костюмами, пластичними рухами і щирими оплесками”, – усміхається Кінащук.

Наприкінці громадські активісти вручили дітям солодощі як нагороду за їхні старання.

Дітей треба підтримувати, тому ми дякуємо їм за чудовий концерт. бажаємо, аби вони тішили нас і своїх батьків”, – зазначив активіст Роман Мадерук.

otynia_koncert_24

otynia_koncert_01 otynia_koncert_11 otynia_koncert_12 otynia_koncert_17 otynia_koncert_18 otynia_koncert_19 otynia_koncert_20 otynia_koncert_21 otynia_koncert_22 otynia_koncert_23 otynia_koncert_25 otynia_koncert_26 otynia_koncert_27

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: