У пошуках святкового настрою. 11 фільмів, які варто подивитися напередодні Нового року

17_main_ukrНапередодні Нового року та Різдва нам іноді так бракує піднесеного настрою, тепла та сміху. NV представило кілька фільмів на будь-який смак, які подарують по-справжньому святкову атмосферу.

Різдвяна історія, Фінляндія (2007)

Добрий сімейний фільм розповідає історію сироти Ніколаса. Кожне Різдво він переїздить жити до нової родини. Але одного разу, під час великого голоду, хлопчика передають на виховання до теслі на віддалений хутір, де починається становлення Йоулупуккі або просто Санта Клауса.


Чародії, СРСР (1982)

Новорічна казка роповідає про життя співробітників Наукового універсального інституту незвичайних послуг, які працюють над виготовленням чарівної палички. Презентація повинна відбутися 31 грудня, але противники директора інституту намагаються зірвати план. Звичайно ж, не обійшлося і без любові, яка, як відомо, може творити чудеса.

© Одесская киностудия

Карнавальна ніч СРСР (1956)

Знаковий фільм Ельдара Рязанова став найулюбленішим новорічним фільмом на довгі роки. Сюжет розвивається навколо працівників Будинку культури, які готують святковий концерт до новорічного карнавалу. Але директор бажає зробити все по-своєму «сурйозно», тому молоді люди вдаються до хитрощів і ламають плани начальника.

© Мосфильм


Іронія долі, або З легким паром, СРСР (1975)

Ще один знаковий фільм Ельдара Рязанова дарує глядачам новорічний настрій протягом сорока років. Фільм розповідає про Женю Лукашина, який щороку 31 грудня з друзями ходить в баню. Така новорічна традиція молодого московського лікаря привела його до Ленінграду, де він зустрів свою любов.

© Мосфильм
Ялинки, Росія (2010)

Фільм розповідає історії простих жителів різних куточків великої країни, яких об'єднує спільна справа - допомога дівчинці-сироті. Завдяки Теорії шести рукостискань, згідно якої кожна людина на землі знає іншого через шість знайомих, герої намагаються допомогти дівчинці здійснити її новорічне бажання.

© Базелевс

«Старий» Новий рік, США (2011)

Дійство фільму розгортається в одному з найбільших мегаполісів Америки - Нью-Йорку. Сюжет розповідає про долю кількох абсолютно різних героїв, чиї заповітні бажання здійснюються в переддень Нового року. Більше того, в головних ролях - справжня плеяда зірок Голлівуду.

 © Warner Bros. Pictures

Реальна любов, США (2003)

Сюжет картини складається з десяти історій, які розвиваються за кілька тижнів до Різдва. Долі абсолютно незнайомих людей з різних причин переплітаються у святвечір, щоб кожен з них зрозумів головне - «Любов всюди».

© Universal Pictures

Відпочинок за обміном, США (2006)

Фільм роповідає про двох жінок, які знайомляться через інтернет і вирішують обмінятися будинками на час різдвяних вихідних. Кожна намагається втекти від проблем, але, в результаті знаходить не лише спокій, а й любов.

© Columbia Pictures

200 сигарет, США (1999)

Фільм розповідає історію молоді, яка зібралася на вечірці в центрі Нью-Йорка напередодні Нового року. У кожного гостя були свої плани та очікування на святковий вечір, але, в результаті, не все вийшло так, як хотілося.

© Dogstar Films

Поганий Санта, США (2003)

Сюжет розвивається навколо алкоголіка і грабіжника, який раніше провів за ґратами. Щоб пограбувати торговий центр, чоловік влаштовується на роботу Санта Клаусом, де зустрічає хлопчика напівсироту, який змінює його життя.

© Dimension Films

Один вдома, США (1990)

Історія про Кевіна МакКалістера вважається класикою серед новорічних фільмів. Восьмирічного хлопчика сім'я помилково забуває вдома. Але під час відпустки, грабіжники вирішили обчистити будинок, не підозрюючи, що їм дасть відсіч юний Кевін.

© 20th Century Fox

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: