В Донецькій області засуджено одного з педофілів, який зґвалтував понад 30 неповнолітніх та малолітніх дівчат

наручникиАпеляційний суд Донецької області повністю підтримав позицію прокуратури Донеччини та засудив одного з найвідоміших маріупольських педофілів Миколу Шекерлі до 10,5 років позбавлення волі.

Під час судових слухань встановлено, що Микола Шекерлі разом із Сергієм Ємельяновим в будівлі кінотеатру «Союз», що в Орджонікідзевському районі міста Маріуполя, організували і утримували притон для здійснення розпусних дій відносно осіб жіночої статі.

Злочинці вели свою злочинну діяльність з 2007 по 2010 роки. Вони знайомились з малолітніми та неповнолітніми дівчатами, запрошували їх до свого кабінету та здійснювали з ними розпусні дії сексуального характеру, застосовуючи насильство, вступали з ними в статеві стосунки, залучали їх у пияцтво, заняття проституцією, а також поширювали серед неповнолітніх порнографічну продукцію.

Державним обвинуваченням доведено, що протягом трьох років педофіли зґвалтували понад 30 неповнолітніх та малолітніх дівчат.

Вироки щодо педофілів 2 рази поверталися на нові судові слухання. Загалом справа слухалась понад 5 років. За цей час один з ґвалтівників – Ємельянов помер.

Наприкінці грудня поточного року Апеляційний суд Донецької області поставив крапку у справі найвідоміших маріупольських педофілів, визнавши 54-річного Миколу Шекерлі винним за 5 статтями Кримінального кодексу України, а саме:

  • - ст.152 (зґвалтування);
  • - ст.301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів);
  • - ст. 302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво);
  • - ст. 303 (сутенерство, або втягнення особи в зайняття проституцією);
  • - ст. 304 (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність).

Суд призначив педофілу остаточне покарання у вигляді 10,5 років позбавлення волі.

Вирок набув чинності.

Прес-служба прокуратури Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: