Національна гвардія разом з Національною поліцією привітали  жителів Донеччини з Новим Роком

28

Командування об’єднаного угруповання НГУ «С» та керівники поліції Краматорська та Слов’янська за сприянням управління освіти Краматорської міської ради організували Новорічні привітання для жителів цих міст.

Свято розпочалося в Краматорську на подвір’ї загальноосвітньої школи №11, в якій, до речі, свого часу вчився видатний фізик-теоретик, академік НАН України Олексій Ситенко. На святкування були запрошені учні та педагогічні колективи з декількох шкіл міста. Небайдужими залишались й звичайні перехожі, які зупинялись та спостерігали за подіями, розпитували про броньовані машини, слухали привітання та різноманітні пісні у виконанні вокаліста молодшого сержанта Миколи Золочевського.

Начальник міського відділу поліції полковник Віталій Максимов та офіцер Національної Академії НГУ полковник Руслан Кайдалов привітали всіх гостей з наступаючим Новим Роком та побажали щастя, добра, здоров’я та здійснення всіх бажань в 2016 році.

Для школярів підготували спортивні естафети, в які вони залюбки пограли та дружньо вболівали за своїх товаришів, а на інтелектуальних куточках з правової тематики юнаки та дівчата проявили свої знання в цій сфері. Змагання проходили між шкільними командами, але, як водиться, перемагає дружба і кожний дитячий колектив отримав солодкі подарунки.

Було безліч фото на фоні бронетехніки, як індивідуальних, так і загальних. Колективні знімки за допомоги польового автоклубу роздрукували кожному з присутніх, які були дуже вражені можливостями спецавтомобіля та оперативністю екіпажу.

Теплим прощанням закінчилась зустріч правоохоронців з жителями Краматорська і надалі вони поїхали до Слов’янська, де на головній площі міста їх очікували діти та дорослі.

Передусім всіх присутніх з наступаючим Новим Роком привітали заступник командира угруповання по роботі з особовим складом майор Ігор Ніколаєв та начальник відділення поліції Слов’янська підполковник Олексій Бурсак.

Відчуття свята, що наближається, неабияк додавала струнка ялинка, яка прикрашає площу. Піднесений настрій людей підтримали запальні пісні Миколи Золочевського, під які вони танцювали та водили хороводи разом з місцевими правоохоронцями. Творчим колективам, котрі виступали на сцені, співробітники поліції дарували новорічні набори солодощів.

В якості профорієнтаційної та просвітницької роботи гвардійці продемонстрували фільм про Національну Академію Нацгвардії та стрічку «Схід і Захід разом». У Слов’янську також знайшлось чимало бажаючих сфотографуватись родинами та разом з правоохоронцями. Для багатьох роздрукували календарі на наступний рік з девізом «Національна гвардія та Національна поліція – разом на сторожі правопорядку».

Вже надвечір задоволені слов’янці розійшлися по домівках, подякувавши організаторам свята за отриману радість.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

Група інформації і комунікації СТУ НГУ      

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: