Строковики Слов’янського полку з охорони громадського порядку затримали ЛНР-рівця під час служби у м. Сєверодонецьку

Військовослужбовці військової частини 3035 затримали учасника незаконного збройного формування ЛНР

Строковики військової частини 303528 грудня близько 00.30 години у місті Сєверодонецьк Луганської області під час несення служби з охорони громадського порядку військовий наряд у складі молодшого сержанта Микити Співака, солдатів  Богдана Бондарева та Ростислава Брехова рухався визначеним маршрутом. На шляху патрулювання вони помітили громадянина, що змінив напрямок руху та намагався зникнути з поля зору військовослужбовців.

Наздогнавши громадянина, гвардійці в першу чергу провели поверховий догляд і потім перевірили особисті документи чоловіка. Затриманий виявився місцевим мешканцем, зареєстрованим в Сєверодонецьку. При перевірці паспорту чоловік заметушився та намагався прискорити процес перевірки, наголошуючи, що на нього чекає хвора мама. Начальник військового наряду вирішив все ж перевірити дану особу і зателефонував до міського відділу поліції. Продиктувавши оперативному черговому паспортні дані громадянина Б.,  молодший сержант Співак почув у відповідь, що даний громадянин знаходиться у карному розшуку як член незаконного збройного формування ЛНР. В результаті затриманий був доставлений до Сєверодонецького відділу поліції для проведення подальших слідчих дій.

Готуються пропозиції щодо нагородження вищевказаних військовослужбовців правами начальника Східного територіального управління Національної гвардії України.

Капітан Анатолій Гришко

 

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: