У Слов’янську запалили Віфлеємський Вогонь – священний символ миру, добра та злагоди

вифлеемский огонь 6

Сьогодні, 28 грудня, у Центрі дитячої та юнацької творчості у Слов’янську відбулася урочиста передача Віфлеємського Вогню Миру.

За традицією, вже 19 років поспіль Священний Вогонь передають із Віфлеєму по усіх містах України.

Цьогоріч, за словам Марини Шелудешевої – керівника організації «Пласт» в Донецькій області, пластуни з Києва привезли вогонь у Слов’янськ. Спочатку – до військових, а потім – передали й місцевим представникам скаутського руху.

- Віфлеємський вогонь – це символ добра та злагоди, а в такі тяжкі для нашої країни часи, перш за все, - миру, - зазначила Марина Шелудешева.

вифлеемский огонь 3

Кожного року, за словами керівника організації, для цієї почесної місії обирають найменшого пластуна. Цього разу – це шестирічний Ваня, наймолодший скаут у Слов’янську.

вифлеемский огонь 4

Після урочистої церемонії передачі вогню всі дітлахи змогли запалити свої свічечки Священним Віфлеємським Вогнем, тим самим передаючи символ миру та добра.

вифлеемский огонь 7

За традицією, як розповіла Марина Шелудешева, вогонь передаватимуть по лікарням, дитячим будинкам, церквам та військовослужбовцям, а 3 січня відбудеться урочиста передача вогню громаді Краматорська. На неї, сподіваються пластуни, завітає і голова обласної адміністрації.

«Діловий Слов’янськ» приєднується до щирих побажань організації «Пласт» та зичить кожній українській родині щастя, добра, злагоди, здоров’я та, найголовніше, миру.

вифлеемский огонь 1 вифлеемский огонь 2 вифлеемский огонь 5 вифлеемский огонь 8 вифлеемский огонь 9 вифлеемский огонь 10 вифлеемский огонь 11

Катерина Колмикова, фото автора

Діловий Слов’янськ

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: