У Слов’янську засуджено слідчого карного розшуку до 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна

На Донеччині за отримання неправомірної вигоди співробітника міліції засуджено до 6 років позбавлення волі

наручникиСлов’янський міськрайонний суд підтримав позицію державного обвинувачення та заочно засудив слідчого карного розшуку Слов’янського МВ ГУМВС України в Донецькій області за отримання неправомірної вигоди.

Слідчими прокуратури встановлено, що правоохоронець, здійснюючи досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом крадіжки, користуючись своїм службовим становищем, вимагав та отримав від підозрюваної 5 тис грн. За цю суму міліціонер обіцяв закрити кримінальне провадження та не притягувати  жінку до кримінальної відповідальності.

Оскільки правоохоронець без поважної причини не з’являвся на судові засідання, було прийнято рішення здійснювати спеціальне судове провадження.  Державним обвинуваченням повністю доведено провину колишнього міліціонера, якого суд визнав винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та засудив до 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Наразі його оголошено у розшук. Початок строку відбування покарання буде рахуватиметься з моменту затримання засудженого.

                               Прес-служба прокуратури Донецької області

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: