У Слов’янському районі шестеро осіб за допомогою кількох вантажних автомобілів та екскаватору незаконно демонтували труби територіальної громади

трубыКраматорською та Слов’янською місцевими прокуратурами спільно з Краматорським та Слов’янським відділами поліції виявлено факт незаконного демонтажу металевих труб у селі Майдан Слов’янського району Донецької області.

Встановлено, що 19 грудня поточного року шестеро осіб за допомогою кількох вантажних автомобілів та екскаватору незаконно демонтували труби внутрішньогосподарської меліоративної системи, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади Слов’янського району.

Крім вказаних транспортних засобів, на місці злочину правоохоронцями виявлений 500-метровий рів та вилучено металеві труби діаметром 275 мм загальною довжиною близько 100 м.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України. Досудове розслідування проводить Краматорський відділ ГУ Національної поліції в Донецькій області. Процесуальне керівництво здійснює Краматорська місцева прокуратура.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

image-21-12-15-12-19-1 image-21-12-15-12-19-6 image-21-12-15-12-19-7

 Прес-служба прокуратури Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: