Діти Слов’янська передали подарунки для бійців «Карпатської Січі»

Бійці і волонтери в Водяному 2
В неділю, 20 грудня, делегація зі Слов’янська завітала до села Водяне, на позиції добровольчої роти «Карпатська Січ». Бійців відвідали свободівці – волонтери, директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Надія Оксенчук та начальник відділу освіти Слов’янської міської ради Вадим Овчаренко.

Візит був приурочений до дня Святого Миколая. Освітяни передали подарунки від дітей – учнів слов’янських шкіл. Амуніцію, ліки та продукти харчування привезли волонтери. Також до організації поїздки долучилась громадська організація «Слов’янська Січ».

«Молоді, щирі, чесні, сміливі хлопці згодні віддати власне життя, захищаючи рідну землю від загарбників. Це їм ми маємо дякувати за наш спокій. За те, що більшість українців не знає що таке вибухи і постріли. Ми всі їм заборгували... А борги треба віддавати. І  що б ми для них не зробили, це лише маленька краплинка у порівнянні з тим, що вони готові віддати за наш спокій - власне життя», - зазначила волонтер Марина Данилова.

«Тримаємось на кордонах Донецька, щоб вільна частина Донеччини могла жити без війни. В болоті, майже щодня є поранені, але ж тримаймо наш відрізок фронту і будем тримати. Вдячні волонтерам за підтримку та завжди раді бачити у розташуванні роти», - зазначив свободівець, боєць Карпатської Січі і мешканець Слов’янського району Юрій Стрєльцов.

Бійці і волонтери в Водяному

Прес-служба Слов’янської міської організації ВО «Свобода»

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: