45 юних спортсменів Слов’янська успішно здали іспит з айкідо

Айкидо_5
20 грудня в спортивному залі загальноосвітньої школи №13 пройшла дитяча атестація східного єдиноборства айкідо.

Організатором даного заходу виступила громадська організація «Центр розвитку айкідо «Му-шин» (керівник Дерев'янко Артем) за підтримки відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов'янської міської ради.

Атестація є важливою складовою у практиці айкідо. Це іспит, який дозволяє об'єктивно оцінити свій рівень, сильні і слабкі сторони, а також зробити висновки і внести зміни в подальшу практику.

Для успішної здачі іспиту 45 юних вихованців клубу відповідально готувалися, щоб в день атестації продемонструвати свої базові навички володіння айкідо - знання японської термінології, пересування в бойовій стійці, вміння правильно групуватися і падати на татамі, а також виконання різних технік айкідо.

Також в цей день почесною грамотою відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов'янської міської ради «За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді, популяризацію і підтримку айкідо в Слов'янську» був нагороджений керівник Центру розвитку айкідо «Му-шин» Дерев'янко Артем Олександрович.

Айкидо_1 IF IF IF Айкидо_6 Айкидо_7 Айкидо_8 Айкидо_9

Відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту
Слов'янської міської ради

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: