До 2050 року в Україні залишиться 20 млн чоловік – прогноз від Vremya.eu

украинцыВ нашій державі назріває велика демографічна криза. Демографічна криза — глибоке порушення відтворення населення, що загрожує самому його існуванню. А це означає, що із цим потрібно боротись якомога сильніше.За рік населення України скоротилося на 148,8 тисяч чоловік. Станом на кінець грудня 2015 року чисельність населення України складає 42 789 000 чоловік.І це тільки початок! Велика частина Заходу та і самої України не особливо звертає увагу на це питання.

Але, ООН пророкує продовження скорочення населення, яке до 2050 року буде знаходитись на рівні нижче 24 мільйонів чоловік, інформує  Vremya.eu. Таким чином, навіть без урахування впливу  війни і поганого управління Україна стикається з найсерйознішим  демографічним викликом на планеті. В України погані результати за всіма показниками динаміки населення, а її загальний коефіцієнт народжуваності знаходиться значно нижче рівня, що забезпечує стабільну заміну населення.

Також в Україні відзначається перевищення кількості смертей над кількістю народжень. В більшості помирають молоді люди чоловічої статі. А причинами цього є куріння, недостатня фізична активність, погане харчування, надмірне споживання алкоголю та затяжний стрес. Майже 7 мільйонів людей є "гіпертоніками", та не отримують повноцінної медичної допомоги. Ще Україна має найвищий рівень смертності  від інфекційних захворювань. Середня тривалість життя в Україні нижча ніж у європейських країнах: у чоловіків — 63.8, у жінок — 74.9 роки.

Останнім часом йдуть розмови на рахунок безвізового режиму з ЄС. На мою думку, це буде основною ланкою із усіх проблем, які ведуть до демографічної кризи. Практично половина населення кинеться у Європу задля пошуку свого власного щастя. А в Україні залишиться майже все непрацездатне населення, яке не зможе підняти нашу Батьківщину на новий рівень.

Тому політикам варто задуматись над цією проблемою і зробити в державі такі умови, які б задовільняли населення.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: