У Слов’янську у військовій частині 3035 пройшли збори зі старшинами підрозділів

вч Славянск 2

На зборах до старшин підрозділів довели останні вимоги керівних документів щодо ведення ротного господарства та організації тилового забезпечення підрозділів.

Учасники зборів заслухали доповідь заступника командира частини з тилу - начальника тилу підполковника Олександра Мусейко про стан ротного господарства підрозділів військової частини за 2015 рік та типові порушення в роботі посадових осіб підрозділів в організації та веденні справ.

Читайте: Чтобы живые и здоровые вернулись в свои дома: духовная помощь – важный аспект качественного выполнения боевых задач

Помічник начальника комунально-експлуатаційної служби майор Дмитро Роговченко розповів присутнім про організацію утримання, опалення, освітлення приміщень та дотримання правил пожежної безпеки. Старшини підрозділів відвідали пересувний банно-пральний комплекс, де начальник речової служби майор Євген Шевченко доповів вимоги керівних документів щодо організації банно-прального обслуговування особового складу.

На зборах також пройшло заслуховування старшин підрозділів щодо усунення недоліків, виявлених під час роботи комплексних  та цільових  груп. В кінці заходу посадові особи отримали завдання на наступний рік та визначили головні напрямки роботи.

вч Славянск 1 вч Славянск 3 вч Славянск

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: