Місто щастя, що єднає людей: фоторепортаж зі святкового Львова

львов 17
Запах кави та шоколаду, усміхнені обличчя та некваплива хода перехожих, вуличні музиканти та дзвін трамваю – все це Львів, все це місто щастя.

Величезна кількість історичних пам’яток, храми та собори різних релігій, бруківка під ногами та запах свята у повітрі. Таким постає Місто Лева для туристів на порозі свят.

Вузенькі вулички вже вщент завішені ілюмінацією, гості та місцеві жителі поспішають відвідати різдвяні ярмарки, а перед будівлею Львівського національного академічного театру опери та балету завершують прикрашання ялинки.

Та таким, за словами місцевих, - щасливим та святковим, Львів стає не тільки до Різдва, тут не буває буденності. Тому, певне, і люди тут такі щирі та доброзичливі – вони насолоджуються життям, щохвилі вдихаючи молекули щастя.

Всіх емоцій та почуттів, що навіює Львів, не можливо передати словами, тому «Діловий Слов’янськ» пропонує вашій увазі невелику фотопрогулянку «містом, що єднає людей».

львов 1

 

львов 19

львов 2 львов 3 львов 4 львов 5 львов 6 львов 7 львов 8 львов 9 львов 10 львов 11 львов 12 львов 13 львов 14 львов 15 львов 16 львов 18 львов 20

Катерина Колмикова, фото автора

Діловий Слов’янськ  

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: