У Слов’янському районі проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

IMG_000616 грудня голова райдержадміністрації Олег Власов провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні було розглянуто три питання, перше з яких стосувалося вирішення спору між батьками щодо визначення місця проживання малолітніх дітей. Після за слухання інформації начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Яни Анюхіної відносно вивчення ситуації, яка склалася у сім’ї, та звернення батьків, у яких виник конфлікт, члени комісії вирішили не поспішати з прийняттям рішення, яке може в подальшому вплинути на долю дітей. Тому було вирішено провести додаткове вивчення ситуації, після чого прийняти відповідне рішення. Далі присутні розглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Окремо членів комісії ознайомили зі станом злочинності та правопорушень неповнолітніх на території Слов’янського району.

IMG_0007Як повідомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Яна Анюхіна, з початку року в районі проведено 17 рейдів «Сім’я», «Діти вулиці», в ході яких обстежено умови проживання 66 дітей, які проживають у 19 сім’ях.  До адміністративній відповідальності за ст. 184 КУпАП України (невиконання батьківських обов’язків) притягнуто 7 осіб, направлено 3 подання про соціальний захист дитини до виконкомів сільських та селищних рад, 7 – до загальноосвітніх навчальних закладів.

- Від сектору кримінальної міліції у справах дітей протягом поточного року надійшло 7 повідомлень про перебування на обліку 7 неповнолітніх мешканців району, якими було скоєно протиправні дії: 6 осіб скоїли викрадення чужого майна, 1 особа зберігала наркотичний засіб. Службою у справах дітей райдержадміністрації за всіма повідомленнями було вжито заходи, спрямовані на недопущення скоєння повторних злочинів, - зазначила Яна Василівна.

Отже, з метою попередження правопорушень серед неповнолітніх затверджено заходи по протидії злочинності та поширенню шкідливих звичок серед дітей району. Також під час проведення «Днів служби у справах дітей» у загальноосвітніх школах району учні отримали інформаційні матеріали з питань профілактики жорсткого поводження та прав дитини відповідно до Конвенції про права дитини.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: