До військовослужбовців Слов’янського полку Нацгвардії з благодійним концертом завітали артисти

вч

До військовослужбовців Слов’янського полку Нацгвардії з благодійним концертом завітали заслужений артист України Фемій Мустафаєв та заслужений діяч мистецтв України Анжела Ярмолюк.

Артисти порадували глядачів високохудожнім виконанням українських народних пісень. Присутні під час концерту підспівували, гаряче аплодували і навіть танцювали з артистами. Теплі овації були цілком заслуженими, бо щирі пісні торкалися найпотаємніших струн души воїнів.

Участю у волонтерському концерті заслужені митці заявили про свою громадську позицію, про готовність захищати Батьківщину доступною їм зброєю – зброєю мистецтва. Півторагодинний виступ пройшов на одному подиху і завершився спільним виконанням Гімну України. На добру згадку артисти подарували бійцям свої диски та афіші з автографами.  Голова правління товариства «Знання», доктор філософських наук, професор Василь  Кушерець та заслужений журналіст України Василь Василашко привезли гвардійцям частини свої книжки.

В ході концерту бійці хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять хлопців, які не здійснили своїх життєвих планів сповна, бо їх обірвала куля.

2 4 5 6 7

Людмила Стрижко,
фото автора

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: