Інформація про стан розгляду звернень громадян в архівному відділі Слов’янської райдержадміністрації

Протягом 2015 року до архівного відділу райдержадміністрації від установ та громадян надійшло 47 запитів соціально-правового характеру.

архивСеред звернень 35 % - щодо виділення або приватизації земельних ділянок, 34 % - щодо надання архівних копій рішень та розпоряджень з питань виконання повноважень РДА та місцевих органів влади, 10 % - щодо підтвердження трудового стажу, 8 % - щодо виділення квартир, надання дозволів на будівництво будинків та гаражів, 5 % - щодо включення громадян до списків власників земельних паїв та виділення земельних паїв. На запити надано 40 довідок з позитивним результатом та 7 довідок з рекомендаціями звернутись за місцем знаходження документів.

Як зазначила начальник архівного відділу райдержадміністрації Любов Труш, строки виконання звернень не порушувалися, відповіді надавались своєчасно, а саме у тижневий строк. У разі неможливості надати позитивну відповідь на підставі тих документів, які знаходились на зберіганні в архівному відділі, заявникам надавались рекомендації звернутись до інших установ для здійснення додаткової перевірки.

- На особистому прийомі звернулось 67 громадян, усі отримали конкретні роз’яснення з питань, що були порушені. Звернення громадян із зауваженнями або з питань поліпшення роботи архівного відділу не надходили, - додала Любов Анатоліївна.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: