Збірна Слов’янська посіла перше місце у обласному турнірі з греплінгу «Жива сталь»

Грэпплинг_13


13 грудня 2015 року в спортивному залі дзюдо (вул. Добровольського) відбувся відкритий обласний турнір з греплінгу «Жива сталь» організований федерацією бойового самбо та бійцівським клубом «Тріада» (керівник Безуглий Андрій) за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

У змаганнях прийняли участь 87 спортсменів з міст: Слов'янськ, Краматорськ, Костянтинівка, Дружківка, Красний Лиман, Красноармійськ, Димитров, Сєвєродонецьк.

Греплери віком від 9 років і старші змагалися у розділах «GI» (спортсмени вдягнені у кімоно) та «NoGI» (одяг спортсменів - шорти та футболка). У розділі «GI» прийняли участь 29 атлетів, а у розділі «NoGI» - 58.

Гідно виступили на змаганнях слов’янські спортсмени. Зокрема вихованці Бійцівського клубу "Тріада" завоювали 10 золотих, 7 срібних та 5 бронзових нагород.

За результатами змагань переможці та призери у своїх вагових та вікових категоріях нагороджені грамотами, медалями та кубками. У загальнокомандному заліку збірна Слов'янська посіла перше місце, друге місце за командою із Краматорська, а третє в активі спортсменів із Сєвєродонецька.

Грэпплинг_01

IF IF IF IF IF IF IF IF IF IF

  • Гре́плінг— спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок в процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Греплінг є боротьбою на підкорення, тобто основною метою спортсмена (греплера) є саме примус суперника до здачі. 
4
0

Эта запись была размещена в рубрики: