Відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, управлінь та служб Слов’янського району

Апаратна14 грудня голова райдержадміністрації Олег Власов провів щотижневу апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь та служб району.

На нараді було розглянуто чотири питання. Стосовно стану розгляду звернень громадян та виконання контрольних документів доповіла начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Лариса Мєдвєдєва.

Далі з інформацією про стан розгляду звернень громадян в архівному відділі виступила начальник архівного відділу райдержадміністрації Любов Труш. Також була заслухана доповідь представника комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Словянської районної ради стосовно виконання розпорядження голови РДА «Про організацію якості надання медичної допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни».

Читайте: У Слов’янському районі пенсії отримують 19 299 осіб

І на завершення виступив заступник начальника відділу погашення заборгованості Слов’янської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області Костянтин Долинський з доповіддю по питанню щодо стану погашення недоїмки в бюджет району.

Після виступів доповідачів були вирішені поточні питання і проблеми та запланована робота на тиждень.

Читайте: У Слов’янському районі місцеві жителі не поспішають з перейменуванням: населення хвилює питання перереєстрації місця проживання

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: