Новости Славянской налоговой: 70% местных бюджетов от подоходного налога, отсрочка денежных обязательств

подоходМайже 70 % податкових надходжень від платників до місцевих бюджетів складає  податок на доходи фізичних осіб

Податок з доходів фізичних осіб є одним з бюджетоформуючих податків місцевого бюджету.

За 11 місяців поточного року Слов’янською ОДПІ мобілізовано до місцевих бюджетів біля 200 мільйонів гривень податку. Частка надходжень ПДФО в загальних надходженнях місцевих бюджетів складає 67,5%.

За результатами контрольно-перевірочної роботи суб’єктів господарювання – юридичних осіб з питання виявлення порушень податкового законодавства під час виплати доходів громадянам було проведено 22 документальні перевірки,  з початку року донараховано 60,5 тис. грн.

Крім того, з метою виявлення порушень у сфері оплати праці  Слов’янська  ОДПІ проводить заходи щодо підприємств, які мають заборгованість перед працівниками по виплаті заробітної плати або виплачують її на рівні або менше мінімальної зарплати.

Дієвим способом впливу на керівників підприємств є діяльність робочих комісій.

З початку року  проведено 19  засідань комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, на яких заслухано 32 керівника  підприємств, що мають заборгованість із заробітної плати та податку на доходи фізичних осіб, а також нараховують заробітну плату в мінімальному розмірі.

За результатами роботи таких комісій суб’єктами господарювання погашено заборгованість із заробітної плати в сумі  35,6 млн. грн. Загальна сума податку з доходів фізичних осіб, яка надійшла до бюджету від проведених заходів, склала 5,9 млн.грн.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік» від 17.09.2015 р. №704  рівень мінімальної зарплати з 1 вересня 2015 року підвищено до 1378 грн.

Платник податків має право на розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу

Відповідно до п.100.2 статті 100 Податкового кодексу України платник податків має право звернутися до контролюючого органу із заявою про розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу.

Розстроченням, відстроченням грошових зобов’язань або податкового боргу є перенесення строків сплати платником податків його грошових зобов’язань або податкового боргу під проценти, розмір яких дорівнює розміру пені, визначеному пунктом 129.4 статті 129 цього Кодексу.

Якщо до складу розстроченої (відстроченої) суми входить пеня, то для розрахунку процентів береться сума за вирахуванням суми пені (п. 100.1 ст. 100 Кодексу).

Підставою для розстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платника податків є надання ним достатніх доказів існування обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу. Перелік обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу, і доказів існування таких обставин затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 №1235.

Розстрочені суми грошових зобов’язань або податкового боргу (у тому числі окремо – суми штрафних (фінансових) санкцій) погашаються рівними частками починаючи з місяця, що настає за тим місяцем, в якому прийнято рішення про надання такого розстрочення (п. 100.6 ст. 100 Кодексу).

Відстрочені суми грошових зобов’язань або податкового боргу погашаються рівними частками починаючи з будь-якого місяця, визначеного відповідним контролюючим органом, але не пізніше закінчення 12 календарних місяців з дня виникнення такого грошового зобов’язання або податкового боргу, або одноразово у повному обсязі.

Розстрочення або відстрочення надаються окремо за кожним податком та збором. Строки сплати розстрочених (відстрочених) сум або їх частки можуть бути перенесені шляхом прийняття окремого рішення та внесення відповідних змін до договорів розстрочення (відстрочення) (п. 100.11 ст. 100 Кодексу).

Порядок розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) платників податків затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 №574.

Справляння земельного податку у 2015 році

Словянська ОДПІ з метою забезпечення дотримання вимог чинного податкового законодавства в частині справляння земельного податку з юридичних осіб повідомляє таке.

З 1 січня 2015 року плата за землю - це місцевий податок, який е однією із складових податку на майно.

Місцеві податки і збори встановлюються рішеннями, які в межах
повноважень приймають сільські, селищні та міські ради. Встановлення
місцевих податків і зборів здійснюється у порядку, визначеному Податковим
кодексом України (далі
- Кодекс).           

         Так, ст.7 Кодексу визначено загальні засади встановлення податків і зборів,  зокрема, ставок податку, податкових пільг тощо.

Розділом ХШ Кодексу передбачено граничний розмір ставок земельного податку, у розрізі категорій земельних ділянок ставки визначаються рішенням місцевої ради.

        Необхідно звернути увагу, що Кодексом місцевим радам не надано право встановлювати індивідуальні пільгові ставки місцевих податків і зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і фізичних осіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів.

       Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право.

Відповідно до п.287.1 ст.287 Кодексу власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

      Державна реєстрація земельних ділянок здійснюється у Державному земельному кадастрі в порядку, встановленому Законом України від 07.07.2011р. №3613 «Про Державний земельний кадастр».

Дані Державного земельного кадастру згідно з п.286.1 ст. 286 Кодексу є підставою для нарахування земельного податку.

       Розпорядження землями територіальних громад, передача земельних ділянок комунальної власності у власність громадян та юридичних осіб, надання земельних ділянок у користування із земель комунальної власності, вилучення земельних ділянок із земель комунальної власності, здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного законодавства, вирішення земельних спорів належить виключно до повноважень сільских, селищних та міських рад.

      Суб'єктам господарювання, які не оформили відповідно до законодавства право власності або користування землею, необхідно звернутися до органів місцевого самоврядування для оформлення та реєстрації такого права.

Сектор комунікацій Словянської ОДПІ

В Краматорську податківці викрили підприємства, які користувалися послугами «конвертаційного» центру

У Краматорську співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Донецькій області викрили два підприємства-вигодонабувача «конвертаційного» центру.

Встановлено, що посадові особи компанії розробили і надали комунальному підприємству документацію з проведення ремонтних робіт із завищеною витратною частиною.

Це дозволило їм заволодіти коштами підприємства у розмірі більше 313 тисяч гривень, які вони отримали на банківський рахунок і перевели в готівку за допомогою «конвертаційного» центру.

Крім того, керівники ще одного підприємства безпідставно включили до валових витрат вартість робіт з проектування ремонту будівель. Підприємство, яке нібито розробило проекти, входило до складу «конвертаційного» центру. Таким чином, зловмисники заволоділи більш ніж 150 тисячами гривень бюджетних коштів. У подальшому вказані кошти з метою переведення в готівку були перераховані на рахунок фіктивного підприємства.

 Відомості про вчинення кримінального злочину за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

На Донеччині у судовому порядку повернуто державі більш ніж 33 млн.грн.

З початку року порушено провадження в судах по 1883 справах, де однією зі сторін виступали органи ДФС у Донецькій області, на загальну суму понад 1 млн.грн.

Із розглянутих справ на користь держави вирішено 1324 судових справи, або майже 70,3%,  на суму 455,7 млн.грн. та на користь платників – 56 справ  на суму 16,9 млн. грн.

Упродовж  зазначеного періоду за позовами платників податків до органів ДФС на розгляді знаходилось 477 справ на суму 451,9 млн. грн. З них цього року на користь держави вирішено 56 судових справ на суму 25,5 млн.грн. та на користь платників – 53 справи на суму 14,3 млн.грн.

За позовами органів ДФС до платників податків у судах на розгляді знаходилось 1375 справ  на суму 551,2 млн. грн. З них вирішено: 1265 справ на користь органів ДФС на суму 430 млн. грн. та на користь платників – 2 справи на суму 3,91 тис.грн.

Всього в бюджет за січень – листопад 2015 року надійшло 33,4 млн. грн. (з урахуванням того, що в даний час неможливо стягнути суми заборгованості до бюджету з підприємств, які знаходяться на тимчасово непідконтрольній Україні території).

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: