У Слов’янському районі відремонтували спортзал, який не працював кілька років

IMG_0057
Вдихнути нове життя в стару школу в селі Богородичне вдалося, завдяки допомозі Міжнародного надзвичайного дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Для школярів Богородичанської загальноосвітньої школи 1-2 ступенів сьогодні особливий день. Відбулася довгоочікувана й важлива подія – урочисте відкриття спортивного залу, який не працював більш 15 років.

- Печальна історія нашого залу почалася з протікання криші, а далі пішло-поїхало, - каже директор школи Раїса Лещенко. – Вода стала заливати залу, тому вікна та підлогове покриття швидко прийшли в непридатність. Кожен рік ми складали кошторис, але грошей на ремонт постійно не вистачало, тому коли нам запропонували взяти участь у програмі ЮНІСЕФ, з рішенням не вагалися.

Зокрема, капітального ремонту спортивної зали, за чотири місяці в школі провели частковий ремонт даху, замінили вікна у спортзалі та на другому поверсі будівлі, провели повний ремонт туалетів та центральної каналізації, а також ремонт центральної водомережі та парадного входу, придбали необхідні шкільні меблі.

- Сьогоднішня подія дуже важлива не тільки для спортсменів, але й для села, - відмітив на урочистості голова районної ради Костянтин Черніков, який в 1994-2003 роках займав посаду директора цієї школи. – Ми повинні бути вдячні людям, які своїм старанням та трудом подарували дітям щастя отримувати знання та займатися фізичною культурою в рідній школі, якій відкрили друге дихання.

Звертаючись до присутніх, заступник голови райдержадміністрації Олександр Рєзніков нагадав дітям, що спорт – це здоров’я:

- Заняття фізичною культурою та спортом не тільки зміцнюють здоров’я, але й сприяють вихованню необхідних рис особистості. Тому дуже сподіваюсь, що цей зал стане для когось відправною крапкою та через кілька років ми дізнаємося про нові імена у великому спорті. Імена тих, хто починав свої перші професійні кроки саме у цьому чудовому спортивному залі, а районна влада зробить все для потрібної підтримки.

На завершення Долинський сільський голова Микола Бахмут закликав дітей зберегти те, що дорослим вдалося створити великим трудом:

- Протягом не одного десятка років сюди не ступала людська нога, цей зал не чув дитячий сміх. Але нарешті робота зроблена, тепер задача – зберегти.

Щоб школярам запам’ятався цей день гості свята подарували їм спортінвентар – футбольні та баскетбольні м’ячі, а діти в знак вдячності підготували яскравий концерт.

IMG_0019 IMG_0029 IMG_0037 IMG_0044 IMG_0046 IMG_0063 IMG_0066

IMG_0004IMG_0005

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: