Щоб всього було доволі, а у дітей ваших – доброї долі: у Слов’янську відкрили святковий календар до Дня Святого Миколая. Фото зі свята

школа 8
Сьогодні, 11 грудня, у Слов
янській загальноосвітній школі №11 відбувся урочистий захід «Із неба у Слов’янський край йде зимовий Миколай», присвячений відкриттю святкувань Дня Святого Миколая.

Організаторами святкування виступили Центр дитячої та юнацької творчості та відділ освіти Слов’янської міської ради.

Як розповіли організатори, з наступного тижня у ЦДЮТ почнуть працювати чарівні майстерні, де учні загальноосвітніх закладів Слов’янська будуть виготовляти поробки, писати листи Святому Миколаю та отримувати від нього подарунки.

Право відкрити святковий календар заходів дісталося шкільному фольклорно-етнографічному театру народних свят та обрядів школи №11 «Красолька».

школа 1 школа 3 школа 5

Діти показали присутнім виставу про те, як вони чекають на Святого Миколая. Також актори розповіли вірші, заспівали декілька пісень та прочитали легенду про Миколая.

Наостанок  присутні на заході почесні гості поздоровили дітей з наступаючим святом та виказали усім свої щирі побажання.

школа 16

Святий Миколай – це всенародний посланник доброти та любові. А нам її сьогодні так не вистачає, ми такі знеможені без неї. Я вам бажаю не тільки на свято Святого Миколая, а й після нього, бути щасливими та радіти, – побажав присутнім настоятель Собору Олександра Невського отець Миколай.

школа 19
До слів священнослужителя приєднався і заступник Слов’янського міського голови Юрій Підлісний:

- Наступає зима – наступає і казка: Святий Миколай, Новий рік, Різдво Христове. Ми віримо в цю казку, ми віримо в чудо, в оновлення. І дай нам, Боже, щоб це оновлення прийшло.

школа 21

Також  теплі побажання висловила начальник департаменту освіти Донецької обласної адміністрації Надія Оксенчук:

- Бажаю, щоб у вас всього було доволі, а у дітей ваших – доброї долі. Щоб був гаразд у всіх сімях і у всій Україні. Щоб дітки ваші отримали від Святого Миколая гарні-прегарні смачні подарунки, а ви – здоров’я, терпіння і великої любові.

школа 22

А побажання та привітання до наступаючих свят від імені Слов’янської міської ради та подяку організаторам та акторам заходу виказав начальник міського відділу освіти Вадим Овчаренко.

школа 2 школа 4 школа 6

школа 9 школа 10 школа 11 школа 12 школа 13 школа 14 школа 15 школа 17 школа 18 школа 20 школа 23 школа 24 школа 25 школа 26 школа 27 школа 28
Катерина Колмикова, фото автора

Діловий Словянськ

 

13
0

Эта запись была размещена в рубрики: