Налоговая Славянска сообщает: изъяты сигареты на 2 млн. грн, решение судов на 422 тыс. грн. оставлено в силе

сигаретыПрацівниками ГУ ДФС у Донецькій області вилучено тютюнових виробів на суму майже 2 млн. грн.

Слідчо-оперативними підрозділами Головного управління ДФС у Донецькій області в рамках операцій «Акциз-2015» та «Рубіж» продовжено посилену боротьбу з нелегальним виробництвом та обігом підакцизних товарів. Дії співробітників направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

Так, при проведенні оперативних заходів співробітниками спецпідрозділу ДФС України «Фантом» спільно з оперативним управлінням податкової міліції Донецької області та оперативним підрозділом Донецького прикордонного загону Державної прикордонної служби України перекрито канал розповсюдження на території міста Маріуполь тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразку торгівельних марок Російської Федерації, Беларусі та інших країн: «ARMADA», «Наша марка», «Донской Табак», «CREDO», «Raquel»,«LD», «Magna», «Business Class» та ін.

За результатами проведених обшуків торгівельних та складських приміщень в рамках кримінального провадження виявлено та вилучено понад 110 тис. пачок тютюнових виробів на суму майже 2 млн. гривень та готівкові кошти отримані від незаконної реалізації підакцизної продукції на загальну суму 774 тис. гривень, 23071 доларів США та 276150 рублів РФ.

На даний час проводиться досудове розслідування кримінального правопорушення. Робота в даному напрямку триває.

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

За результатами розгляду скарг платників податків залишено без змін рішень органів ДФС на 421,9 млн. грн.

За січень-листопад 2015 року від суб’єктів господарювання Донецької області до Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області надійшла 681 первинна скарга на 899 податкових повідомлень – рішень (рішень, постанов, вимог) державних податкових інспекцій, з них 430 скарг (майже 63,1%) на 545 рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та вимог про сплату боргу (недоїмки) з ЄСВ.

За результатом розгляду скарг 718 рішень (або 83,3%)  на суму 421,9 млн.грн. (або 87,5%) залишено без змін, 144 рішення (або 16,7%) на суму 60,1 млн.грн. (або 12,5%) скасовано повністю або частково. Із загальної кількості скасованих рішень 99 рішень (вимог) з ЄСВ (68,8%) на суму 49,7 млн.грн. (82,7%).

Збільшена сума грошових зобов`язань по 15 оскаржених рішеннях на 5,6 млн.грн.

Нагадаємо, що платникам податків надано право оскаржувати рішення контролюючих органів в адміністративному або судовому порядку згідно з статтєю 56 Податкового кодексу України.

З нагоди Всеукраїнського тижня права у Центрах обслуговування платників  регіону усім відвідувачам було запропоновано листівку «Податкове повідомлення-рішення: порядок оскарження». Інформація, викладена у листівці, допоможе платникам відстоювати свої права при спілкуванні з працівниками фіскальних органів.

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: