Вирішується доля дитсадка №70 “Сонечко”: дошкільний навчальний заклад Слов’янська проходить державну атестацію

сонечко 4

Як повідомляв «Діловий Слов’янськ», два тижні тому, 25 листопада, своє право працювати далі виборювали працівники дитячого садка №66 «Журавлик».

Відповідно до наказу №557 від 16.10.2015 року міського відділу освіти з 9 по 18 грудня буде проведена атестаційна експертиза дошкільного навчального закладу №70 «Сонечко».

Зокрема сьогодні, 9 грудня, відбулася презентація роботи дитячого садка та знайомство комісії з умовами перебування дітей у групах.

сонечко 2

Як розповіла присутнім головний спеціаліст Слов’янського міського відділу освіти Вікторія Когут, у ДНЗ «Сонечко» довгий час існує проблема перевантаження груп. Проектна потужність закладу 142 місця, а відвідують садок набагато більше – 192 дитини. Батькам дітей, які не можуть потрапити у даний дитячий садок, пропонують альтернативні закладі у районах Машмету, Артема, автовокзалу.

сонечко 1

За словам завідуючої дошкільним навчальним закладом Олена Тальмонт, заклад функціонує вже більше 60 років. Ще у далекому 1953 був збудований перший корпус садка, а 1957 – другий.

сонечко 17

На сьогодні у «Сонечку» функціонує 8 груп: 2 раннього віку та 6 для дошкільнят, одна з яких логопедична.

Окрім того, у закладі функціонують 3 профільні групи: еколого-валеологічна, логіко-математична та художньо-естетична. Всі вони різняться професійними підходами у вихованні дітей та напрямками їх розвитку.

сонечко 8 сонечко 14

Про дітей у закладі піклуються 44 співробітники: 19 педагогічних спеціалістів, психолог, логопед, медсестра, методист, технічні працівники та кухарі.

- Всі, хто працює і працював у дитячому садку №70, зацікавлений у результаті своєї праці і ставиться до неї як до будівництва прекрасного храму. –  Розповідає завідуюча дошкільним закладом Олена Тальмонт.

сонечко 6

-Я від імені всього батьківського комітету садка хочу подякувати нашій завідуючій та всьому педколективу. Саме завдяки вам заклад вже довгі роки тримає таку високу планку.  – Відзначила мама двох його вихованців садка, член батьківської громади закладу.

сонечко 3

По завершенню презентації роботи дитячого садка №70 всі члени атестаційної комісії вирушили на огляд умов виховання дітей у групах.

сонечко 5 сонечко 7 сонечко 9 сонечко 10 сонечко 11 сонечко 13 сонечко 15 сонечко 16 сонечко 18

Катерина Колмикова, фото автора

Діловий Словянськ

12
0

Эта запись была размещена в рубрики: