В Олександрійській школі загартовують волю і дух молоді

 Александровка 2

« Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя», - писав Василь Симоненко, даючи духовні орієнтири молодому поколінню українців. 

Відомий український педагог Григорій Ващенко наголошував, що джерело натхнення в героїчній службі може бути лише свідомість, сполучена з палкою любов’ю до Батьківщини, до свого народу. Науку перемагати ворога складають не тільки військові якості, але й глибока віра, висока моральність, благочестя, милосердя. Цю істину доносить до нас історія з часів перших християнських громад, часів князів Аскольда, Бориса і Гліба та ін.

Так і в нашій школі, в Олександрійській ЗОШ I-III ст., проводяться щорічні змагання щодо загартування волі і духу олександрівської молоді. На передодні дня Збройних сил України учні школи були вмотивовані традиційною виховною годиною присвяченою святу Збройних сил України. На якій учні та вчителі провели екскурс в історичне минуле нашої армії.

Александровка 1

Виховний захід закінчився традиційними для нашої школи спортивними змаганнями в яких прийняли активну участь не тільки хлопці, потенційні захисники вітчизни, а й дівчата. Бо як каже народна мудрість: « В здорову тілі – здоровий дух».

Александровка 3 Александровка 4

І на останок хочеться побажати миру у вашому домі, сонячних ранків, мирних світанків, квітів довкола, радісного сміху дітей і внуків у ваших домівках. Щастя вам, здоров’я, миру і добра.

Олена Істоміна, вчитель Олександрійської ЗОШ I-III ст.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: