Відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, управлінь та служб Слов’янського району

IMG_00237 грудня голова райдержадміністрації Олег Власов провів щотижневу апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь та служб району.

На нараді було розглянуто три питання. Стосовно стану розгляду звернень громадян та виконання контрольних документів доповіла начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Лариса Мєдвєдєва.

Читайте: У Слов’янському районі місцеві жителі не поспішають з перейменуванням: населення хвилює питання перереєстрації місця проживання

Далі з інформацією про виплату заробітної плати бюджетним організаціям та установам та фінансування захищених статей видатків виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Петрова.

На завершення була заслухана доповідь начальника відділу платежів до пенсійної системи Управління ПФУ в м. Слов’янську та Слов’янському районі Світлани Золотарьової по питанню щодо стану збору на обов’язкове державне пенсійне страхування та фінансування виплати пенсій в Слов’янському районі. Після виступів доповідачів були вирішені поточні питання і проблеми та запланована робота на тиждень.

IMG_0025

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: