Попередня реєстрація документів на призначення житлових субсидій

субсидииНезважаючи на те, що вже розпочався опалювальний сезон і створені всі можливості для оформлення житлових субсидій, не всі громадяни подбали про те, аби скористатися державною підтримкою.

Відтак, щоб ще більше спростити процедуру призначення субсидій громадянам, Міністерством соціальної політики України реалізовано запуск проекту електронного сервісу попередньої реєстрації документів на призначення житлових субсидій. З 16 листопада 2015 року для зазначеного проекту розповсюджується на територію всієї країни.

Спрощення процедури призначення субсидій відбувається шляхом автоматизованої обробки і первинної реєстрації документів, які подаються громадянами в електронному вигляді.

Для попередньої реєстрації документів в електронному вигляді достатньо підтвердити адресу своєї електронної пошти.

Підготовка документів до подання в паперовому вигляді дає заявнику могу коректно заповнити та зберегти заяву і декларацію для подальшого особистого звернення до місцевого органу соціального захисту населення.

Читайте: Украинцам разрешили оформлять субсидии “задним числом”

Полегшити заповнення документів для призначення субсидії покликані підказки, які заявник отримує від електронної системи. А у разі, якщо громадянин припустить помилки, система пронформує про необхідність її виправлення.

Таким чином, скориставшись даною послугою, кожен може здійснити попередню перевірку заповнення документів для призначення субсидії.

Скористатися послугою попередньої реєстрації документів для призначення житлової субсидії можна за посиланням https://subsidii.mlsp.gov.ua

 

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: