У Миколаївці святковим концертом та нагородженням відзначили День Збройних Сил України. Фоторепортаж

николаевка концерт 10Сьогодні, 6 грудня, на честь святкування Дня Збройних Сил України, в палаці культури Слов’янської ТЕС, що у Миколаївці, відбувся святковий концерт. Перед десантниками 5-ої батальйонно-тактичної групи 81-ї окремої аеромобільної бригади виступили юні та досвідчені таланти міста, а також запрошені гості.

Несподіванкою для усіх військовослужбовців стало те, що цей день видався багатим на нагородження. Зокрема, 18 чоловік отримали грамоти нагороди  від Міноборони України та обласних рад.

николаевка концерт 5 николаевка концерт 6 николаевка концерт 7

Як розповів командир військової частини полковник Олег Чуйко, його підопічним є з кого брати приклад. У складі підрозділу служать 18 ветеранів Афганської війни, які сьогодні також були удостоєні нагород.

За дорученням Української спілки ветеранів Афганістану та Асоціації учасників АТО, військовослужбовці 5-ої батальйонно-тактичної групи отримали медалі «25 років виводу військ з Афганістану».

-Збройним Силам нашої країни вже 24 роки. За цей час ми змогли пройти дуже важкий шлях – від війська «потєшного», яким ми були, до найсильнішої армії в Європі. Адже жодна армія європейських країн не має такого досвіду, який тепер маємо ми. - Сказав командир частини.

николаевка концерт 13 николаевка концерт 14

На цьому приємні доручення, за словами Олега Чуйка, на завершуються. За значний ріст в процесі боротьби за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, підвищення у званні отримали 4 десантники.

николаевка концерт 20 николаевка концерт 22

Яскравими творчими номерами, у свою чергу, привітали службовців артисти ансамблю естрадного танцю «Едельвейс», вихованці Миколаївської школи мистецтв та школи-інтерната для дітей-сиріт, а також вокалісти ДК Слов’янської ТЕС.

николаевка концерт 4николаевка концерт 3николаевка концерт 18

Крім того, з дебютом на сцену Миколаївки вийшов Станіслав Гуменюк – військовий 5-ої батальйонно-тактичної групи. Він зачитав чуттєвого листа від школярки з Києва з побажаннями наснаги, та заспівав дві пісні – на честь побратимів та коханих жінок, що чекають усіх вдома.

николаевка концерт 19

Останнім на сцену вийшов Михайло Мальцев – артист із Києва, що приїхав підтримати надію українського народу та поздоровити зі святом ЗСУ військових, що дислокуються у Миколаївці.

николаевка концерт 2

Загалом, день видався насиченим на події та яскравим на емоції. І глядачі, і артисти залишились задоволені святом. А найголовніше побажання  - «Повернутися додому живими та з перемогою» звучало незліченну кількість разів.

николаевка концерт 1 николаевка концерт 8 николаевка концерт 9 николаевка концерт 11 николаевка концерт 12 николаевка концерт 15 николаевка концерт 16 николаевка концерт 17 николаевка концерт 21 николаевка концерт 23

Катерина Колмикова, фото автора

Діловий Слов’янськ   

11
0

Эта запись была размещена в рубрики: