У Слов’янському районі обговорили проблему незаконної вирубки лісових насаджень

IMG_0039
2 грудня голова райдержадміністрації Олег Власов провів розширену робочу нараду з представниками силових відомств та лісових господарств району.

Під час заходу по черзі було надане слово учасникам наради. Так, директор національного парку «Святі гори» Сергій Приймачук акцентував увагу присутніх на порядку розорювання земель, а його помічниця ознайомила з процедурою рубки лісового насадження та її документуванням. Доповнив колег представник Агентства державних лісових ресурсів Павло Головченко, який поділився досвідом боротьби з проблемою незаконної вирубки на обласному рівні, де вже створені рейдові бригади з числа силовиків та екологів.

В свою чергу, керівник Слов’янського відділення Національної поліції Андрій Гадяцький та в.о. прокурора м. Слов’янська та Слов’янського району Дмитро Левичев запевнили присутніх, що питання незаконної вирубки лісу будуть взяті на особистий контроль з подальшим реагуванням у відповідності з чинним законодавством. За підсумками наради було вирішено підготувати відповідне розпорядження голови райдержадміністрації, згідно якого створити групи реагування на незаконні дії в сфері використання лісових насаджень та земель району.

IMG_0041 IMG_0043 IMG_0049 IMG_0054

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: