У Слов’янському районі місцеві жителі не поспішають з перейменуванням: населення хвилює питання перереєстрації місця проживання

У Слов’янському районі відбулося засідання комісії з питань виконання закону про декомунізацію

IMG_00183 грудня голова райдержадміністрації Олег Власов провів засідання районної комісії з питань реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

За інформацією начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Олени Міляновської, на сьогоднішній день повністю виконали вимоги Закону Мирненська, Андріївська та Долинська сільські ради, а також Андріївська селищна рада. Частково виконали – Рай-Олександрівська і Малинівська сільські ради та Райгородоцька селищна рада. Їм та Хрестищенській, Дмитрівській, Маяківській, Привільській сільській та Билбасівській селищній раді, а також Черкаській об’єднаній громаді комісією надано строк до 11 грудня надати райдержадміністрації рішення сесій з питання перейменування існуючих об’єктів.

IMG_0022Під час заходу сільські та селищні голови озвучили основні причини, за яких місцеві жителі не поспішають з перейменуванням об’єктів або зовсім не підтримують. В першу чергу населення хвилює питання перереєстрації місця проживання або об’єктів нерухомого майна за власні кошти.

Читайте: Відбулася сесія Слов’янської районної ради

Голова РДА Олег Власов запевнив присутніх та закликав голів довести жителям, що процес перейменування не зашкодить кишеням громадян. І в підтвердження слів у присутності членів комісії та запрошених Олег Борисович подзвонив начальнику Слов’янського районного відділення Державної міграційної служби Олександру Ясинському.

В телефонній розмові Олександр Миколайович підкреслив, що спеціально звертатися в «паспортний стіл» та змінювати «прописку» не потрібно, хоча ця процедура безкоштовна, за виключенням оплати держмита у розмірі 85 копійок. Нова же адреса буде автоматично вписана в паспорт при заміні паспорта, вклеювання фотографії або зміни фамілії. Аналогічна ситуація з оформленням правоустановчих документів на майно, тому страхи населення з приводу перейменування вулиць не обґрунтовані.

IMG_0012

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: