Вихованці Слов’янської районної школи мистецтв заспівали і станцювали на всеукраїнському фестивалі

102_3827
28 листопада в м. Краматорську відбувся відбірковий тур Всеукраїнського телевізійного фестивалю «Зірки та зіроньки», в якому прийняли участь вихованці районної школи мистецтв.

За словами начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Олени Міляновської, учасники продемонстрували свою майстерність за напрямками вокальне та хореографічне мистецтво. Юні співачки Ліза Бабак, Ліза Хорошева (викладач А.В. Шнурко), Іра Жидкова, Ангеліна Яковенко, Софія Стремоухова та Ганна Казбан змагалися в номінації «Естрадний вокал», а Настя Мінкіна покорила журі виконанням твору акапелла в номінації «Класичний вокал» (викладач М.С. Скорик). Хореографічні колективи «Карамельки», «Смайлики» та «Перлинки» (керівник О.П. Качанюк) із задоволенням протанцювали свої танці та отримали бурхливі оплески глядачів та посмішки суддів.

Також в цьому турі брали участь вихованці Райгородоцького будинку природи та дозвілля. Вокальний ансамбль «Інфініті» (керівник Н.С. Гудова) та солісти Катя Бірюкова, Олександра Невесела, Алла Грищук, Ольга Гудова.

102_3815 102_3856 IMG_20151128_134831 IMG_20151128_140227

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: