У Слов’янському районі вшанували пам’ять жертв Голодомору

IMG_0003


27 листопада біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору в смт Билбасівка відбувся мітинг «Нехай горить свіча скорботи», в якому прийняли участь керівництво райдержадміністрації та районної ради, трудові колективи та мешканці району.

На початку заходу ведучі нагадали присутнім, як 83 роки тому наш народ пережив геноцид, який міг зупинити життя всієї нації. Мільйони синів і доньок України, мільйони невинних були без жалю винищені Голодомором.

Далі слово було надане голові Билбасівської селищної ради Світлані Землянській, яка урочисто відкрила мітинг.

IMG_0013

Під час проведення заходу виступив голова райдержадміністрації  Олег Власов. Звертаючись до присутніх, Олег Борисович висловив сподівання, що трагічні події часів Голодомору більш ніколи не повторяться.
IMG_0015
Голова райради Костянтин Черніков також закликав усіх пам’ятати історію, поважати країну та докласти зусиль, щоб в майбутньому житті українського народу не допустити подібних трагедій.

IMG_0018

На завершення мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та запалили свічки, після чого поклали квіти біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

Захід підготовлено відділом культури та туризму райдержадміністрації сумісно з Билбасівським центром культури та дозвілля.

IMG_0008 IMG_0012 IMG_0024 IMG_0025 IMG_0027

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: