Довго не розходилися та співали: у Слов’янському районі відзначили свято української пісні

VLUU L100  / Samsung L100
Святковий захід «Українська пісня єднає нас» відбувся в Майданській сільській бібліотеці, де у стилі української світлиці за гостинним столом з самоварами з пахучим липовим чаєм, пирогами та варениками з сиром, зібралися користувачі бібліотеки та мешканці села.

На фоні ліричної мелодії гостей щиро вітали ведучі свята завідувач Майданської сільської бібліотеки Тетяна Шелест та завідувач Прелесненської  сільської бібліотеки Лідія Калініченко, які розповіли, що наша культура збагачується за рахунок родинної історичної спадщини – української  пісні, що  пісня є наш духовний скарб, який єднає нас, стирає кордони, розповідає  світові про велич  нашого співучого народу.

Як розповіла начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Міляновська, під час свята лунали українські пісні «Мамина коса», «Рідна земля», «Стежина», «Рідна мати моя», «Україна» та ще цілий віночок мелодійних українських пісень у виконанні фольклорного ансамблю «Зоряниця» (Олена Красавіна, Ірина Зайцева, Олена Кривенко, Аліна Самойленко, Тетяна Шелест) під керівництвом музичного керівника Віктора Гладиша. А ще дівчата з фольклорного колективу «Зоряниця» розповідали, що при Майданському сільському клубі в 90-ті роки збирався фольклорний ансамбль «Берізка», який був відомий своїми дзвінкими піснями на всіх концертах в селі та поза межами села. І на святі перебувала сама найстаріша учасниця цього ансамблю Катерина Суслова, яка згадала історію створення колективу, свої виступи. Потім присутні у виконанні Катерини Федорівни прослухали пісню «Зеленеє жито, зелене…», а учасники ансамблю «Зоряниця» привітали почесну співачку зі святом та на згадку подарували пісню та запашний настій чаю.

У  святі також взяли участь директор районної централізованої бібліотечної системи Лілія Луценко, завідувачі бібліотек для дітей та дорослих  смт Билбасівка Наталія Гордієнко та Лідія Мержиєвська, завідувачі бібліотек сіл Прелесне, Привілля та Троїцьке Лідія Калініченко, Наталія Лі та Олена Дєдова, завідувач Майданського сільського клубу Ольга Оспіщева, керівник художній Прелесненського сільського клубу Віктор Гладиш та мешканці села  Майдан. Свято вже закінчилося, а люди ще довго не розходилися та співали пісень, спілкувалися…

VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100 VLUU L100  / Samsung L100

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: