14 пільгових путівок в ДП УДЦ «Молода гвардія» пропонують дітям Слов’янська: що необхідно для отримання путівки

Оздоровлення дітей в ДП УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса)

Молодая ГвардияВідділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради повідомляє про отримання від управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації 14 пільгових путівок (всі - безкоштовні) до ДП УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) на XІІІ тематичну зміну «Різдвяні історії» з 06 по 26 грудня 2015 р. для дітей у віці від 8-16 років включно.

Відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія” за рахунок бюджетних коштів безоплатні путівки надаються:

-  дітям-сиротам;

-  дітям, позбавлених батьківського піклування;

- дітям-інвалідам (за відсутності медичних протипоказань та здатні до самообслуговування);

- дітям із малозабезпечених сімей (сім’ї яких відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям);

- дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

- дітям із багатодітних сімей, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством;

- дітям, які перебувають на диспансерному обліку, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством;

- талановитим та обдарованим дітям – переможцям міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Проїзд до ДП УДЦ «Молода гвардія» здійснюється централізовано управлінням у справах сім’ї та молоді ОДА (потяг іде через Слов’янськ).

Вартість проїзду:

- діти-сироти, під опікою, діти-інваліди до 14 років - 100 грн.;

- діти до 14 років – 369,58 грн.;

- діти з 14 років – 444,90 грн.

Для отримання путівки необхідно до 30 листопада  звернутися до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (пл. Соборна (Ж.Революції), 2, каб. №№ 442-443, тел. 35076).

ВАЖЛИВО! Право на отримання путівки, мають діти (із числа вищезазначених категорій), що в поточному році не оздоровлювались за кошти місцевого, обласного та державного бюджетів.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
Слов’янської міської ради

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: