У Слов’янську тривають перевірки: міський голова Вадим Лях відвідав комунальні спортивні заклади

Як повідомлялося раніше, міський голова Вадим Лях починає свій робочий день з відвідування комунальних закладів. Сьогодні міський голова перевірив у якому стані знаходяться спортивні об'єкти.

Лях СлавянскВідвідавши комунальний позашкільний заклад “Міська комплексна дитячо-юнацька школа”, міський голова поцікавився, як давно були відремонтовані приміщення та що робиться станом на сьогоднішній день для покращення умов заняття спортом.

Також, Вадим Лях особисто оглянув спортивну залу, роздягальні, душові, адміністративні приміщення. Станом на листопад 2015 року спортивну школу відвідують 398 учнів.

Разом з начальником відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Олександром Міщенко міський голова відвідав стадіон комунального позашкільного закладу, щоб особисто побачити стан спортивних споруд.

Наступним об'єктом відвідування став комунальний заклад “Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов'янська” (плавальний басейн). З початку 2015 року плавальний басейн відвідали понад 26 тис. разів, із них понад 12 тис. на пільгових умовах.

За сприяння міського голови Вадима Ляха у грудні 2015 року учням обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей сиріт буде надана можливість проведення безкоштовних учбово-тренувальних занять у плавальному басейні.

Славянс бассейн

Прес-служба Слов’янської міської ради

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: