У клубних закладах Слов’янського району відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи


IMG_4659
Під час заходів відбулися тематичні та інформаційні години, виставки малюнків, «круглі столи» та інші.

Як розповіла начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Міляновська, в Олександрівському та Прелесненському сільських будинках культури відбулися тематичні години для дітей на теми «Ми маленькі патріоти», «Козацький край свободи».

Інформаційні години «Моя Україна – велика держава», «Ми - патріоти», «Ми діти твої - Україно» було проведено у Привільському, Новомиколаївському, Малинівському сільських будинках культури та Красноармійському сільському клубі. У Билбасівському центрі культури та дозвілля та Мирненському сільському будинку культури відбулися виставки малюнків на теми «Вільна країна очима дітей», «Я буду жити у вільній країні».

У Долинському сільському клубі та Андріївському центрі культури та дозвілля відбулися круглі столи «Якою я бачу Україну у майбутньому», «Що означає бути справжнім патріотом?».  Пізнавальні бесіди «З Україною в серці», «Україна - територія гідності та свободи» відбулися у Маяківському та Рай- Олександрівському сільських будинках культури.

У Сергіївському центрі молодіжного дозвілля було проведено літературно-музичну годину «Духовна єдність українців». У Черкаському культурно-оздоровчому центрі була організована та проведена гра-подорож для дітей «Крокуємо вільною Україною».

Хрестищенським сільським будинком культури та спорту було проведено спортивні змагання «Зростаємо сильними, сміливими патріотами України».

У Никонорівському сільському клубі відбувся святковий захід  «Горджуся тобою мій народе», на якому були присутні військовослужбовці Збройних сил України.

DSCN7141 IMG_4653 IMG_7505 SAM_4370

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: