Налоговая инспекция Славянска информирует: собрано 981 тыс. гривен транспортного налога, 26 млн. гривен военного сбора

транс налог Власники розкішних авто сплатили більше 981 тисячи  гривень транспортного податку

 За січень - жовтень поточного року платники транспортного податку за розкішні авто сплатили до місцевих бюджетів  981,2 тис.грн.

Слов’янською ОДПІ обліковується 86 платників податку, які володіють розкішними автомобілями, об’єми двигунів яких понад 3 літри та віком до 5 років, з них:  81 платник – це фізичні особи та 5 – юридичні особи.

Серед фізичних осіб за місцем розташування платниками транспортного податку на розкішні авто є:

  • по м.Слов’янську – 61 власник;
  • по м.Миколаївка  –   4 власника;
  • по м.Святогірськ  –  1 власник;
  • по м.Красний Лиман – 9 власників;
  • по Слов’янському району – 6 власників.

Серед юридичних осіб:

  • по м.Слов’янську – 4 власника;
  • по Слов’янському району – 1 власник.

Від громадян – фізичних осіб до місцевого бюджету надійшло 829,0 тис. грн транспортного податку.

Від юридичних осіб – 152,2 тис.грн.

Нагадаємо, транспортний податок входить до складу податку на майно та повністю надходить до місцевого бюджету. Його платниками є як підприємства, так і фізичні особи, у т. ч. нерезиденти.

З початку 2015 року податок на авто сплачується з нових легкових автомобілів – до 5 років і з об’ємом циліндрів двигуна більше 3 тисяч куб. см. Ставка податку – 25 тисяч гривень на рік.

Сектор комунікацій Слов’янської ОДПІ

Податковою міліцією Донецької області  вилучено нафтопродуктів  на 1,5 млн. гривень

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області в рамках операції «Нафтопродукт-2015»  з початку травня п.р. вилучено з незаконного обігу паливно-мастильних матеріалів  у кількості 71 тонни на загальну суму 1,5 млн. грн., внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 7 кримінальних провадженнь за ч. 3 ст. 212 КК України, складено 4 адміністративних матеріалів за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що у випадку виявлення фактів реалізації у торговельній мережі (автозаправні станції) неякісних та контрафактних паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, в т.ч. виготовлених на виробничих потужностях легальних нафтопереробних заводів слід повідомити до чергової частини податкової міліції за телефоном (0629) 58-20-96 або у письмовій формі відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

До відома суб’єктів господарювання!
Порядок переміщення товарних вантажів в умовах проведення АТО

Головне управління ДФС у Донецькій області доводить до відома суб’єктів господарювання, що з питань щодо переміщення товарних вантажів, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 години за телефоном «гарячої лінії»  099-605-42-47, а також на електронну адресу donetsk-ato@sfs.gov.ua із зазначенням П.І.Б. керівника та коду ЄДРПОУ суб’єкту господарювання, контактних телефонів.

Довідкова інформація з питань оформлення заяв на внесення до переліків суб’єктів підприємницької діяльності та груп товарів на перевезення до неконтрольованої території (з неконтрольованої території) залізничним транспортом надається за телефонами: 066-338-08-80, (044)465-13-26, (044)465-13-27.

Сектор комунікацій Слов’янської ОДПІ

До Державного бюджету від платників Слов’янщини надійшло  26,3 мільйона гривень військового збору

Слов’янською ОДПІ за 10 місяців поточного року мобілізовано до Державного бюджету на реформування Збройних сил України  26,3 мільйона гривень військового збору.

Зокрема, в жовтні поточного року було перераховано 5,8 млн. грн,  в той час як у жовтні 2014 року –  1,0 млн. грн., що на 4,8 млн.грн.більше.

Платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Об’єктом оподаткування резидента є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи - доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України. Об’єктом оподаткування нерезидента є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

Нагадаємо, військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5 % від об’єкта оподаткування. Військовий збір утримується з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до статті 163 Податкового кодексу України, нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

Сектор комунікацій Слов’янської ОДПІ

Щодо електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків

Згідно Закону України від 06.07.1995 р. № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) (із змінами та доповненнями) з 01.01.2015 діє наступна вимога: «Суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти) повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам’яті модемів, які до них приєднані.»

Це означає, що всі електронні контрольно-касові апарати (ЕККА) повинні відправляти копії кожного фіскального чека та кожний Z-звіт. На виконання даних вимог виробниками касової техніки розроблені та внесені до реєстру РРО нові версії програмного забезпечення для РРО та ЕККА.

Законом України від 28.12.2014 р. №71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни до Податкового кодексу України і, зокрема, Закону № 265.

Згідно вимог даного Закону «Дозволяється до 1 січня 2016 року використання електронних контрольно-касових апаратів, введених в експлуатацію до 1 січня 2015 року, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді та подають до органів ДФС України по дротових або бездротових каналах зв’язку тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, яка міститься в їх фіскальній пам’яті, і при цьому не подають електронних копій розрахункових документів.»

Тобто з 01.01.2016 до суб’єктів господарювання – власників РРО та ЕККА, які не відповідають вимогам чинного законодавства, можуть бути застосовані штрафні санкції.

Для виконання вимог чинного законодавства Слов’янська ОДПІ рекомендує користувачам РРО та ЕККА протягом листопада - грудня 2015 року зробити доопрацювання, налаштування та оновлення програмного забезпечення комплекта «РРО+Модем» для передачі електроних копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків до Системи зберігання та обробки даних РРО Державної Фіскальної Служби України.

Сектор комунікацій Слов’янської ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: