Команда школи № 5 Слов’янська прийняла участь у ІІ етапі обласних змагань «Веселі старти»

Веселые_старты_6

19 листопада команда загальноосвітньої школи №5, що стала переможцем  у фіналі  міських змагань «Веселі старти», прийняла участь у ІІ етапі обласних змагань, які проходили в м. Артемівськ на базі спортивного комплексу «Металург».

На арені легкоатлетичного манежу, окрім нашої команди зі Слов’янська, змагалися команди м.м. Артемівськ, Краматорськ, Костянтинівка, Дружківка та команда Слов’янського району.

На початку змагань учасників привітали представники спортивної громадськості Донецької області та адміністрації Артемівського спортивного комплексу «Металург»,  які побажали, щоб завдяки цим змаганням загорілась хоча б одна олімпійська зірочка, а всім командам перемоги і подальших звершень у житті та спорті.

Після урочистого відкриття почалися власне змагання, які проходили у «бойовій» атмосфері та були насичені радощами перемог.

В підсумку всіх естафетних змагань, місця розподілилися наступним чином:

1 місце посіла команда-господар змагань з м. Артемівськ;

2 місце - команда м. Краматорськ;

3 місце виборола команда нашого м. Слов’янськ.

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Веселые_старты_8

Вітаємо юних спортсменів - учнів ЗОШ №5 із вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!

Веселые_старты_1 Веселые_старты_2 Веселые_старты_3 Веселые_старты_4 Веселые_старты_7

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: