157 спортсменів із Донецької, Луганської та Харківської областей з’їхались у Слов’янськ на ХІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Торські ігри»

Торские_игры_05
20 листопада в м. Слов’янськ, на базі  спортивного корпуса ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» проходить ХІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Торські ігри» серед юнаків та дівчат від 6 до 21 року.

Участь у змаганнях беруть 157 спортсменів із Донецької, Луганської та  Харківської областей (м.м. Слов’янськ, Краматорськ, Димитрово, Селідово, Дзержинськ, Українськ, Бахмут (Артемівськ), Лозова, Панютіно, Краснопавлівка, Кремінна).

На урочистому параді – відкритті змагань спортсменів привітали почесні гості: секретар Слов’янської міської ради Кім Жан Миколайович, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Мицик Володимир Петрович, президент федерації вільної боротьби м. Слов’янськ, депутат міської ради Кононенко Юрій Генріхович, ветеран спорту, неодноразовий переможець і призер чемпіонатів України, Європи та світу з самбо та дзюдо Пишняк Георгій Павлович, декан факультету фізичного виховання Донбаського державного педагогічного університету Віцько Сергій Миколайович, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Міщенко Олександр Миколайович.

«ХІІІ раз поспіль слов’янська земля приймає найсильніших спортсменів з вільної боротьби нашої країни. «Торські ігри» - це престижні змагання, де перемогу треба вибороти серед найкращих. За роки свого існування цей турнір став «спортивною візитівкою» нашого міста» зазначив секретар міської ради Кім Жан. Також Жан Миколайович побажав спортсменам вдалих виступів, спортивного азарту та високих результатів на цих змаганнях та в майбутньому.

Начальник обласного управління з питань фізичної культури та спорту Володимир Мицик звернувшись до спортсменів наголосив, що всі учасники сьогоднішніх змагань є олімпійською надією нашої держави і вільна боротьба – це вид спорту, у якому українці традиційно показують високі результати на найрізноманітніших змаганнях.

Також на відкритті турніру всі учасники та почесні гості вітали з 80 річним ювілеєм тренера з вільної боротьби міської комплексної ДЮСШ та одного з організаторів «Торських ігор» Липового Миколу Панасовича.

Почесну грамоту Слов’янської міської ради «за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію вільної боротьби в м. Слов’янськ, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді та з нагоди 80-річчя з Дня народження» ювіляру вручив  Кім Жан та передав теплі вітальні слова від Слов’янського міського голови Вадима Михайловича Ляха.

Володимир Мицик вручив Миколі Панасовичу почесну грамоту управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та подяку Асоціації спортивної боротьби України «за вагомий внесок у розвиток української боротьби».

Володимир Петрович від себе особисто та від імені Олімпійського чемпіона Ельбруса Тедеєва привітав ювіляра, побажав міцного здоров’я та наснаги для подальшої роботи з виховання майбутніх чемпіонів.

Також начальник обласного управління вручив посвідчення майстра спорту України Несвятипасці Дмитру – вихованцю КПНЗ «Міська КДЮСШ».

Поздоровив спортсменів з початком змагань і президент федерації вільної боротьби м. Слов’янськ Юрій Кононенко.

Юрій Генріхович разом з чемпіоном світу та Європи серед ветеранів Георгієм Пишняком вручили цінні подарунки від федерації вільної боротьби слов’янським спортсменам Несвятипасці Дмитру, Гєнову Микиті, Марченко Анастасії та Клевіній Ользі.

Дмитро цього року посів ІІ місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок, і став 5-м на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юніорів у Стамбулі.

Ольга, Анастасія та Микита стали призерами чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, що відбувся у жовтні в м. Бровари. Ольга і Анастасія стали срібними призерами, а Микита виборов бронзу

За підсумком змагань переможці та призери ХІІІ-го Всеукраїнського турніру з вільної боротьби «Торські ігри» будуть нагороджені кубками, медалями грамотами, а також цінними подарунками від федерації вільної боротьби м. Слов’янська та спонсорів.

Торские_игры_01 Торские_игры_02 Торские_игры_04 Торские_игры_06 Торские_игры_07 Торские_игры_08 Торские_игры_09 Торские_игры_10 Торские_игры_15

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
Слов’янської міської ради

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: