Справжнє свято для дітей і дорослих відбулося у Слов’янській школі № 10: фото та відео заходу

ОШ 10 Славянск 6

У Слов’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 у рамках святкування Дня української мови та писемності відбувся виховний захід у 2 – В класі – захист проекту «Мова наша солов’їна», який проводила класний керівник Іванова Марина Іванівна, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії.

До свята ретельно готувалися: діти побували на місцях, які пов’язані з іменами українських поетів Т. Г. Шевченко та М. М. Петренко у Слов’янську, зробили відео репортажі. Батьки підготували разом із дітьми сценку «Колискові пісні у давнину і сьогодні» і виступали на сцені поряд зі своїми доньками і синами. Співочі таланти класу вивчали українські народні пісні та сучасні українські пісні.

Особливо доклали свої старання Коваленко Марія, Завертайло Катерина, Грігоріадіс Афіна, Токаренко Влада. На сцені діти декламували вірші і найбільших успіхів досягли хлопці: Колодій Володимир, Харченко Артем, Сорока Іван, Шаріпов Рінат. А у танцювальних композиціях прийняли участь всі діти класу.

Актова зала ЗОШ №10 була переповнена глядачами. На захід прийшли діти 2-Б та 1-В класу, а також бабусі, дідусі, мами і тата.

Справжнє свято залишилося у спогадах дітей і дорослих.

ОШ 10 Славянск 1 ОШ 10 Славянск 2 ОШ 10 Славянск 3 ОШ 10 Славянск 4 ОШ 10 Славянск 5 ОШ 10 Славянск

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10

Видео: Сергей и Алексей Кулешовы

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: