Мешканець Слов’янська за незаконне зберігання боєприпасів та вибухових речовин проведе за ґратами 4 роки

судЗавдяки принциповій позиції прокуратури Донецької області скасовано вирок Краматорського міського суду Донецької області за фактом незаконного придбання, носіння та зберігання боєприпасів та вибухових речовин без передбаченого законом дозволу.

Досудовим слідством встановлено, що у липні 2014 року місцевий мешканець м. Слов’янська Донецької області,  знайшов на покинутому терористами «ДНР» блокпосту майже 600 патронів, 2 зенітних керованих ракети, 2 кумулятивні протитанкові гранати, дві протитанкових міни та майже 300 осколково-фугасно-запалювальних артилерійських патронів, які у подальшому став зберігати.

Незважаючи на тяжкість вчиненого злочину, дані про особу обвинуваченого, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин, Краматорським міським судом чоловікові було призначено покарання не пов’язане з позбавленням волі.

Читайте: Горрайонный суд Славянска объявил приговор о заочном осуждении милиционера-предателя

Вважаючи вказаний вирок занадто м’яким, прокуратурою Донецької області внесено скаргу до суду вищої інстанції. Наразі Апеляційним судом Донецької області її задоволено, вирок скасовано, а обвинуваченому призначено реальне покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Донецької області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: