Я відвідую заклади освіти не заради того, щоб поспівчувати дітям, – міський голова Вадим Лях продовжує перевіряти школи та дитсадки Слов’янська

Вадим Лях16 листопада міський голова Вадим Лях, як і на минулому тижні, розпочав свій робочий день нарадою у КП «Словміськводоканал». Інженерно-технічні працівники відзвітували очільнику міста щодо ситуацію, яка склалася з водопостачанням, а також доповіли, де на сьогоднішній день є проблеми з подачею води у зв'язку з ремонтними роботами. 

Крім того, в рамках робочих зустрічей міський голова відвідав загальноосвітні школи № 13 та № 19, а також дошкільні навчальні заклади № 3 «Ромашка» та № 56 «Катюша». Варто зазначити, що ці робочі візити були несподіваними для керівників шкіл та дитячих навчальних закладів. Вадим Лях особисто перевірив чим годують дітей, завітавши у їдальню та поспілкувавшись з поварами, цікавився наскільки високоякісні продукти надходять для приготування, чи є у дитячому меню фрукти та овочі.

Минулого тижня міський голова Вадим Лях вже відвідував ЗОШ № 19, було виявлено ряд недоліків та надано доручення начальнику відділу освіти Вадиму Овчаренко, але сьогоднішній повторний візит показав, що начальник відділу освіти не тільки не виконав доручення міського голови, але й знаходиться на лікарняному.

- Я відвідую заклади освіти не заради того, щоб поспівчувати дітям, які знаходяться в неопалювальних приміщеннях, а для того, щоб розуміти у якому стані знаходяться школи та дитячі садки та знайти шляхи вирішення проблемних питань, - наголосив міський голова.

Також міський голова оглянув матеріально-технічний стан усіх закладів поспілкувався з керівниками щодо проблем, які існують станом на сьогоднішній день та зауважив, що він і надалі буде приділяти особливу увагу школам та дитячим навчальним закладам.

школа Славянск

Прес-служба Слов’янської міської ради

 

 

 

 

 

 

8
0

Эта запись была размещена в рубрики: