Вітаємо тренера і спортсменів слов’янського бійцівського клубу «Тріада» з успішним виступом на чемпіонаті України з хортингу

1

13-14 листопада в місті Дніпропетровськ пройшов чемпіонат України з хортингу, серед юнаків, юніорів та молоді.

В змаганнях взяли участь понад 180 спортсменів із Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Чернівецької, Чернігівської, Київської, Львівської, Житомирської областей.

Брали участь у чемпіонаті і 3 слов'янських спортсмена, представники бійцівського клубу «Тріада» (керівник Безуглий Андрій Анатолійович) які всі стали призерами змагань:

- Шульга Владислав (вагова категорія до 65 кг., 18-21 рік) і Мальцева Божена (вагова категорія до 65 кг., 18-21 рік) завоювали золоті медалі і стали чемпіонами України.

- Хорішко Віталій (вагова категорія до 70 кг., 18-21 рік) став бронзовим призером.

Вітаємо тренера і спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших перемог!